Primename, kad pagal LR Paramos ir labdaros Įstatymą galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2% praėjusiais metais valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Jei šia teise nepasinaudosite, pinigai liks valstybės biudžete ir bus panaudojami valstybės nuožiūra.

Paramą galite pervesti:

• Elektroniniu būdu
  • arba užpildytą prašymo formą FR0512 galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui,
  • arba voką su užpildyta prašymo forma išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinio adreso.

Prašymai priimami iki gegužės 1 d.

Norėdami susisiekti el. paštu, rašykite mums iš kontaktų puslapio.

Mūsų rekvizitai:

Šilutės evangelikų liuteronų parapija
Lietuvininkų g. 21LT 99134 Šilutė
DNB bankas s/n: LT924010043500061657
Parapijos registracijos kodas: 191375954

Pinigus pervedant iš sąskaitos užsienyje:
Pay to AB bank NORD / LB LIETUVA Vilnius, Lithuania. SWIFT: AG BL LT 2X.
Through correspondent account with DEUTSCHE BANK AG; FRANKFURT/MAIN, SWIFT: DEUT DEFF,
for further credit to Šilutės evangelikų liuteronų parapija,
Account No.: LT924010043500061657

Dėkojame už paramą mūsų parapijai!
Esate visada maloniai laukiami mūsų bažnyčioje.